لطفا صبر کنید...

آب درمانی حرکات اصلاحی

هر سال کمردرد و مشکلات ناشی از آن، گریبانگیر میلیون‌ها نفر در جهان می‌شود و در نتیجه سطح کیفی زندگی بسیاری از افراد را کاهش می‌دهد؛ بسیاری از تفریح‌ها را محدود و انجام فعالیت‌های تفریحی – ورزشی را با مشکل مواجه می‌کند. با این همه، با چند اقدام ساده می‌توان سلامت ستون مهره‌ها و فقرات را افزایش داد و احتمال بروز مشکلات را در آینده به حداقل رساند.

یکی از این اقدام‌ها، انجام تمرین‌ در آب است. آب‌درمانی، هیدروتراپی یا آکواتراپی، روشی درمانی است که از صدها سال پیش به کار گرفته می‌شده است. وقتی شخصی در آب قرار می‌گیرد، وزنش به 10 درصد وزن واقعی می‌رسد که به آن اصطلاحا قانون غوطه‌وری می‌گوییم. براساس این قانون، راه رفتن در آب فشار کمتری به مفاصل پا، زانو و ران وارد می‌کند.

>
مختصری درباره ما

مجموعه ورزشی سینا یکی از کاملترین مجموعه های ورزشهای آبی در سطح کشور می باشد که با مساحت ۵۵۰۰ متر مربع در سال 1376 با هدف ورزش ، سلامتی و کارآفرینی راه اندازی و افتتاح گردیده و با توجه به بافت منطقه و تراکم جمعیت شهر مرند و عدم وجود مجموعه های ورزشی و اماکن آبی مشابه ، تاکنون توانسته است بخش بزرگی از نیازهای منطقه را مرتفع سازد

ارتباط با ما
  • آدرس :
    آذربایجان شرقی ، مرند ، خیابان جلفا ، جنب فرمانداری
  • تلفن :
    04142230800
  • ایمیل :
    info@sinacomplex.com
شبکه های اجتماعی

Copyright © 2020 sinacomplex All rights reserved
نرم افزار فروشگاه ساز اینترنتی و مدیریت مشتریان سی آر ام فرکام